Navštivte naši prodejnu a výdejní místo e-shopu- V Podluží 7 ( vchod za rohem z ulice Svatoslavova ), Praha 4- Nusle. Otevírací doba- Po, St, Čt 13- 17h, Út 10- 17h, Pá 10- 15h

AMARETTO ROZPUSTNÁ KÁVA 250 g

Kód: 875
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Manu Cafe
207 Kč 180 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Kdo má rád frappé nebo ledovou kávu, určitě ocení výhody této rozpustné dobroty. Amaretto je pro kombinování s kávou jako stvořené. Ovocný likér s mandlovou vůní udělá z pravidelného odpoledního „kafe“ zážitek nad zážitky. Dopřejte si rozpustnou kávu Amaretto se šlehačkou, mlékem nebo zmrzlinou.

Země původu: Mexiko

Chuť: Amaretto

Zpracování: Vymrazování

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení

Arabica 80%, Robusta 20%, Aroma přírodní

Crema a chuť kávy

Rozpustná káva s příchutí tradičního digestivu disponuje svěží meruňkovo-mandlovou chutí. Odráží se v ní také plnost a nasládlost mexické kávy, z níž je vyrobena. Krásné vanilkové aroma doplňuje lehká citrusovost. Když kávu „nespaříte“, ale zalijete jen horkou vodou, dočkáte se jemné pěny.

Původ kávy

Káva, ze které byl tento instantní nápoj vyroben, vyrostla v Mexiku. Tamní farmáři obhospodařují většinou jen malá políčka. Pěstují převážně arabiku, v menším měřítku i robustu. Mexická káva vyniká středními zrny a osobitou, vyváženou chutí.

Výroba instantní kávy není nijak složitá. Existují ale dva postupy, z nichž my volíme ten technologicky zdlouhavější, finančně náročnější, ale zase produkující kávu aromatickou a velmi chutnou. Jde o takzvané vymrazování, neboli sušení mrazem. Upražená směs plantážní arabiky a robusty je uvařena, značný podíl vody se nechá odpařit. Silný kávový koncentrát, který vznikne, je zmrazen na -40 °C. Taková masa pak putuje k rozmletí a sublimací (přímý přechod skupenství z pevného do plynného) se zbaví ledu. Vzniknou tak drobné kávové krystalky. Ty jsou na výrobních linkách baleny.

Největšími konzumenty rozpustné kávy jsou Skandinávci, velmi populární je tato forma kávy také v Řecku. Tam z ní připravují pravé frappé – hit horkého léta.

Ukázka balení kávy

Naše káva je balena v kvalitním aluminiovém obalu, který zároveň postrádá výraznější grafické prvky, protože naší společnosti jde hlavně ochuť a kvalitu. Skutečnou čerstvost naší kávy si můžete ověřit i díky ventilu, který uvolňuje plyny vzniklé brzy po pražení. Kvalitní balení, které zachovává charakter kávy. Káva je vždy v balení hermeticky uzavřena, aby odolávala vlhkosti, světlu a cizím pachům.

Návod na přípravu

  1. Pro optimální přípravu vyberte malý hrnek s obsahem 90 ml.
  2. Použijte 1 nebo 2 lžičky kávy a zalijte převařenou vodou o teplotě 90°C. Vařící voda připraví kávu o její výraznou chuť.
  3. K přípravě kávy vždy použijte čerstvou vodu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
.ai pixel -->